نوشته شده توسط : dellaram

معبد بهشت و جهنم مالزییکی از یکی از مکانهای دیدنی مالزی با توجه به متنوع بودن فرهنگی که داراس معابد هندوها و چینی ها میباشد. خصلت های چشمگیر این معبدها خداهای سنگی بزرگی است که حجم و هیمنه مجسمه، نشان دهنده بزرگی معبد است . معبد هندوها خدایی برنگ طلایی دارد. خدایانی با چهره های انسان که بدنهایی حیوانی دارند . اين معبد يكي از مكانهاي گردشگري براي مسافران تور مالزی است .  شستن و غسل های تطهیر و سجده های عجیب و نیز هدیه دادن ها و پیشکش کردن های از عود و شمع و پول تا میوه و گل در تمام این معبدها بچشم می خورد. همه افراد از کوچک و بزرگ در مقابل این خدایان سنگی احترام می گذارند.زوج های جوان برای شروع زندگی مشترک خود به این معابد میروند. از بزرگترین معبدهای بزرگ بنا شده بر روی کوه در مالزی  معبدی چینی میباشد.

 

معبد بهشت و جهنم مالزی

 

معبد بهشت و جهنم مالزی:: برچسب‌ها: معبد بهشت و جهنم مالزی ,
:: بازدید از این مطلب : 149
|
امتیاز مطلب : 0
|
تعداد امتیازدهندگان : 0
|
مجموع امتیاز : 0
تاریخ انتشار : سه شنبه 21 آبان 1392 | نظرات ()
نوشته شده توسط : dellaram

منظره زیبای راه هوایی جنتینگ در کشور مالزی

 

تله کابین جنتینگ که با فاصلهٔ ‌ یک ساعت از پایتخت مالزی " کوالالامپور" قرار دارد نه تنها عنوان طولانی‌ترین را در آسیای جنوبی دارد بلکه یکی‌ از سریع السیر‌ترین مسیر های تله کابینی در دنیا به شمار میرود. بنابر این اگر تصمیم دارید در طول سفر و تور مالزی  خود  با این تله کابین از مناظر زیبای قلّه جنتینگ در ارتفاعات  ۱۷۶۹ متری دیدن کنید و از سفر خود لذت ببرید، باید بدانید که گردش شما در چشم به هم زدنی‌ تمام خواهد شد.

تله کابین جنتینگ مالزی:: برچسب‌ها: منظره زیبای راه هوایی جنتینگ در کشور مالزی ,
:: بازدید از این مطلب : 115
|
امتیاز مطلب : 0
|
تعداد امتیازدهندگان : 0
|
مجموع امتیاز : 0
تاریخ انتشار : سه شنبه 21 آبان 1392 | نظرات ()
نوشته شده توسط : dellaram

پارک آبی سان وی لاگون  کوالالامپور مالزی

 

مجموعه تفریحی  توریستی سان وی لاگو ن مالزی که علت معرف بودن این مجموعه پارک آبی آن است یک مجموعه تفریحی و توریستی بزرگ و شناخته شده در مالزی میباشد  که در سال 1993 براي استفاده مسافران  تور مالزی  و شهروندان اين كشور  به بهره برداری رسید و در چند سال گذشته همواره دارای رتبه اول درجذب گردشگر را در مالزی داشته است . مجموعه توریستی سان وی لاگون دارای سه قسمت جدا از هم است و در کنار آن یک مرکز فروشگاهی بزرگ و شیک واقع شده  که در بخش جدید این مجتمع اکثر برندهای معروف و معتبر وجود دارد. این مجموعه در فاصله 15 دقیقه ای از مرکز شهر قرار دارد. برای رفتن به این منطقه با وسیله شخصی از اتوبان فدرال و در مسیر دامنسرا به پوچونگ میتوان استفاده کرد. نزدیک ترین ایستگاه قطار شهری کی تی ام به پارک سان وی لاگون مالزی  ایستگاه سوبانگ جایا و نزدیکترین ایستگاه قطار پوترا ال آر تی به مجموعه سان وی لاگون ایستگاه کلانا جایا می باشد که مسافران و گردشگران عزیز مینوانند از آن استفاده کنند.:: برچسب‌ها: پارک آبی سان وی لاگون کوالالامپور مالزی ,
:: بازدید از این مطلب : 126
|
امتیاز مطلب : 0
|
تعداد امتیازدهندگان : 0
|
مجموع امتیاز : 0
تاریخ انتشار : سه شنبه 21 آبان 1392 | نظرات ()
نوشته شده توسط : dellaram
جزیره سامویی در تایلند 

جزیره سامویی در تایلند

 از زیباترین نقاط تایلند در سواحل شرقی این کشور جزیره سامویی قرار گرفته  می باشد كه مورد توجه بسياري از مسافران تور تایلند است.اسم کامل جزیره (کو سامویی) است. «کو» در زبان تایلندی به معنی جزیره  و نام سامویی هم از کلمه چینی به معنی (بهشت امن) گرفته شده .قسمت بیشتری از این جزیره را جنگل فرا گرفته و از شرق به غرب این جزیره رشته کوهی کشیده شده است. یکی از جزایر بزرگ تایلند جزیره سامویی است. و مساحت آن 228 کیلومتر مربع می باشد و جمعیت بیشتر از 50000 است. این جزیره جذابیت های زیادی از لحاظ طبیعی برای حظ هرچه بيشتر مسافران تور تایلند دارد؛ مانند صخره های مرجانی ، سواحل ماسه ای سفید، درختان نارگیل. اولین افراد ساکن در سامویی، ماهیگیرهایی جنوب چین  اهل شبه جزیره مالای بودند و 15 قرن قبل به این جزیره آمدند. تا اواسط قرن 20 میلادی توجه زیادی به سامویی نمی شد و حتی رفت و آمد به آن برای مسافران تور تایلند بسیار مشکل بود. در دهه های اخر تحولات و تغییرات زیادی در جزیره  صورت گرفته است و صنعت گردشگری به شدت به سامویی توجه و اهمیت نشان داده است. اولین بار در سال ۱۹۷۱ میلادی بود که مسافران تور تایلند  و گردشگران وارد سامویی می باشند و بعد از این جزیره مورد توجه بیشتر و روز افزون گردشگران و مسافران از سراسر دنیا قرار گرفته است.

آب و هوا در سامویی

جزیره سامویی 2 فصل دارد: 1- فصل گرم و استوایی 2- فصل بارانی. در مناطقی مانند پوکت و  نقاط جنوبی تایلند،  6 ماه فصل باران طول می کشد و فاصله بین  این 6 ماه ، ماه مه تا نوامبر را شامل می شود .آب و هوای سامویی در بیشتر ماههای سال خشک است و فصل باران فقط در ماه نوامبر می باشد . قرار گرفتن جزیره سامویی در قسمت مناسبی از خلیج تایلند باعث شده این جزیره از باران های موسمی شدید و زیاد که منطقه هایی مانند پوکت را تحت تاثیر قرار می دهد در امان و سالم باشد.:: برچسب‌ها: جزیره سامویی در تایلند ,
:: بازدید از این مطلب : 93
|
امتیاز مطلب : 0
|
تعداد امتیازدهندگان : 0
|
مجموع امتیاز : 0
تاریخ انتشار : سه شنبه 21 آبان 1392 | نظرات ()
نوشته شده توسط : dellaram

جزایر فی فی در تایلند 

جزیره فی فی در تایلند

جزایر فی فی را می شود از زیباترین و جذاب ترین جزیره های  گرمسیری جهان و از مهم ترین و اصلی ترین جاذبه های توریستی تایلند و جنوب شرق آسیا از ديد مسافران تور تایلند به شمار آورد . سراسر این جزیره از صخره های آهکی، غارهای پنهان ، سواحل زیبای شنی فرا گرفته شده است . 2جزیره اصلی ، فی فی کوچک خالی از مردم و زندگی است و فی فی بزرگ که ساکنین آن از مسلمانان جنوب تایلند تشکیل شده است . تمام مساحت آنها چهل و دو  کیلومتر مربع است و از بارزترین ویژگی های آن این است که اصلا وسیله نقلیه موتوری در آن وجود ندارد.

جزیره فی فی در فاصله چهل و هشت کیلومتری جزیره پوکت قرار گرفته است که مسافران تور تایلند  این مسافت را قایق های تندرو ظرف یک ساعت طی می کنند. کشتی های تفریحی و یا قایق های تندرو این امکان و اجازه را به مسافران تور تایلند  می دهند که در طول مسیر، شنا کنند گرچه شیرجه زدن از صخره های فی فی لذت بیشتری دارد .


غار بزرگ به نام ویکینگ کیوبا مساحت ۳/۲ کیلومتر مربع مهم ترین و اصلی ترین جاذبه در فی فی کوچک برای مسافران تور تایلند به شمار می آید. قایق های تور در خلیج (تان سای)دور جزیره  کوچک گردش می کنند ، بعد از آن به سمت (مایا بای) می روند . در مکانهایی که به خاطر وجود عمق زیاد و مرجانها برای غواصی لذت بردن از زیر آب درمیان ماهی های رنگارنگ گرمسیری بهترین گزینه به حساب می آید

از تفریحات دیگر مسافران تور تایلند در جزیره  فی فی بازدید ازخلیج لوساما و پیله لاگون، ساحل میمون ها، سفر با قایق پارویی کایانگ، صخره نوردی ، سر خوردن روی طناب در مسیر دویست متری بر روی رودخانه  و موتور سواری با موتور های چهار چرخ در جنگل استفاده کرد.:: برچسب‌ها: جزایر فی فی در تایلند ,
:: بازدید از این مطلب : 99
|
امتیاز مطلب : 0
|
تعداد امتیازدهندگان : 0
|
مجموع امتیاز : 0
تاریخ انتشار : سه شنبه 21 آبان 1392 | نظرات ()
نوشته شده توسط : dellaram

ميني سيام در تايلند

در نزديکي مرکز پاتايا ميني سيام قرار گرفته است و از آثار تاريخي مشهور جهان و تايلند ماکت هاي کوچکي قرار دارد كه توجه مسافران تور تايلند را به خود جلب مينمايد . سومين مجموعه مينياتوري بعد از نمونه هاي شبيه به آن در تايوان و هلند ميني سيام مي باشد که بيش از 100 نمونه مينياتوري از آثارهاي باستاني و تاريخي جهان را در مقياس 1:25 به نمايش مسافران تور تايلند   گذاشته شده است. آثاري همچون معبدهاي معروف تايلند، معبد بوداي زمردين، مجسمه آزادي، برج کج پيزا ، برج ايفل و تخت جمشيد از آثار اين مجموعه مي باشند.

 

 

ميني سيام در پاتايا تايلند

 

ميني سيام در پاتايا تايلند

 

ميني سيام در پاتايا تايلند

 

 

ميني سيام در پاتايا تايلند:: برچسب‌ها: ميني سيام در تايلند ,
:: بازدید از این مطلب : 110
|
امتیاز مطلب : 0
|
تعداد امتیازدهندگان : 0
|
مجموع امتیاز : 0
تاریخ انتشار : سه شنبه 21 آبان 1392 | نظرات ()
نوشته شده توسط : dellaram

شهرزیرزمینی کاریز شهرکیش

قنات کيش بيش از ۲۵۰۰ سال قدمت دارد و آب شيرين قابل شرب ساکنان جزيره را تامين مي‌کرده، قنات كيش از نظر طول رشته قنات و يا عمق چاه‌ها قابل مقايسه با قنات‌هاى ديگر نقاط ايران نيست‌، اما با توجه به شيب بسيار كم جزيره‌، چگونگى هدايت آب‌هاى زيرزمينى به سطح زمين در كيش بسيار مهم بوده و نشان مى‌دهد كه در زمان خود از پيشرفته‌ترين روش‌ها براى حفر قنات استفاده مى‌كردند. امروزه مجموعه قنات با تغيير كاربري به يک شهر زير‌زميني شگفت‌انگيز بدل شده که بيش از ۱۰۰۰۰ متر مربع وسعت دارد و اکنون کاريز کيش خوانده مي‌شود.کارگزاران با تجربه زحمت تمام طراحي ها را کشيده و مي کوشند تا در پروژه بازسازي قنات کيش (کاريزکيش) ضمن حفظ بافت تاريخي آن کاربري هاي جديدي از اين شهر زير زميني بدست آورند

شهر زير زميني کاريز در فاز يک خود به قسمت هاي مختلف از جمله غرفه هاي صنايع دستي ايران و جهان، رستوران سنتي و جديد، موزه سالن آمفي تئاتر سالن کنفرانس، گالري هاي هنري تقسيم و قابل بهره برداري خواهد بود. شهر کاريز در عمق 16 متري زير زمين قرار دارد. سقف آن هشت متر ارتفاع و بيشتر سقف آن مملو از سنگواره ، صدف و مرجان هايي است که با نظر کارشناسي 270 تا 570 ميليون سال قدمت دارد و تک تک آن شناسايي و داراي شناسنامه رسمي است. کارگزاران شهر زير زميني بر اين باورند که دو ويژگي کاريز را در فهرست ابنيه جهاني در خواهد آورد. اول اينکه کاريز در دل تنها جزيره مرجاني دنيا واقع است. دوم آنکه تنها بنايي است که سقف مملو از صدفها و مرجانهاي طبيعي است. صدفها و مرجان هايي که براي بازديد آنها دو راه وجود داشته، بازديد از موزه هاي طبيعي يا غواصي در آبهاي آزاد و اکنون کاريز فصلي جديد و استثنايي در پيش روي تمامي دوستداران طبيعت گشوده که بي واسطه خواهند توانست از بزرگترين مجموعه مرجاني بازديد کنند.گفتني است که خاک هاي برداشت شده از کاريز داراي خواص درماني زيادي است که در " گل درماني" استفاده هاي فراوان خواهد داشت. اين امر همراه با خدمات گوناگوني همچون تاسيس مراکز اقامتي ، تجاري و تفريحي در زميني معادل 60000 متر مربع در روي زمين کاريز احداث خواهد گرديد. زمين سطحي کاريز به پارک وسيعي بدل خواهد شد که داراي دو تپه مرتفع خواهد بود. اين تپه ها از خاک هاي برداشت شده زير زمين ساخته شده و به چشم انداز بي نظير جزيره کيش دل خواهد شد.اطلاعات بيشتر:

احداث قنات (کاريز) در انحصار ايرانيان بوده است و با توجه به قدمت شش هزار ساله قنات در ايران مي توان صاحبان اصلي قنات را ايرانيان دانست.کاريز واژه فارسي قنات است و در گذشته از آن براي هدايت آبهاي زير زميني استفاده مي شده است.

با توجه به اينکه معمولا قناتها از ارتفاعات شروع شده و به مظهر مي رسند عظمت قنات دو هزار ساله کيش با حداکثر ارتفاع چهل و پنج متري در جزيره کيش منحصر بفرد مي باشد. جزيره کيش با توجه به اينکه ارتفاع چنداني ندارد، حفر و احداث قنات دو هزار ساله آن به دست ايرانيان خلاق در لايه گل مارن (مرگل) اهميت و ارزش اين قنات را بيش از پيش نمايان مي کند.

قنات قديمي کيش با طول پانزده کيلومتر که در طول دو رشته از منطقه صفين و فرودگاه تا محل فعلي مجموعه فرهنگي سياحتي شهر زيرزميني کيش به سه رشته تبديل مي شود و از اين محل مجددا با تبديل به يک رشته، به شهر قديمي حريره مي ريزد.

در طول مسير اين قناتهاي قديمي تعداد زيادي چاه براي برداشت آب وجود دارد که نشان دهنده آن است که در اين قنات آب هم به صورت ساکن و هم به سمت مظهر قنات جريان و حرکت داشته است. از آب اين قنات براي مصرف آبياري فضاي سبز و مصرف شرب ساکنين استفاده مي شده و در عين حال کشتي ها نيز از آب جزيره کيش براي مصرف و فروش و يا معاوضه با اجناس ديگر در کشورهاي حاشيه خليج فارس استفاده مي کردند. آب شيرين کاريز حاصل از بارندگي هاي فصلي جزيره است که از مرجانها به صورت يک فيلتر طبيعي عبور و در لايه گل مارن جريان پيدا مي کند. گل مارن نوعي گل رس است که در حالت طبيعي نرم و انعطاف پذير بوده و چنانچه در معرض هوا قرار گيرد خشک و محکم مي شود. در مجموعه فرهنگي سياحتي شهر زير زميني کيش (کاريز)  جهت حفاظت از اين گل ارزشمند ديوارهايي جلوي آن کشيده شده است. از گل مارن علاوه بر استفاده هاي درماني براي درد مفاصل با ترکيبات اضافي براي توليد آجر، کوزه و سيمان مورد استفاده خاص قرار مي گيردکته قابل توجه اين است که اين کاريز ها به طوري استادانه و ماهرانه به دست ايرانيان باستان حفاري شده که با شيبي ملايم در طول پانزده کيلومتر حرکت، هم از آب آن جهت آبياري استفاده شده و هم امکان برداشتن آن با چيزي شبيه به دلو نيز فراهم بوده است. پايابها مکاني پيش بيني شده براي فراهم شدن امکان برداشتن آب از کاريز است که در طول مسير کاريز شش پاياب وجود دارد که يکي از آنها در مجموعه فرهنگي سياحتي شهر زيرزميني کيش موجود و قابل مشاهده است.

در گذشته دور اهالي بومي نشين جزيره کوزه به دوش از اين محل آّب شرب خود را تامين مي کرده اند. قدمت اين پايابها به بيش از 800 سال مي رسد. در گذشته دور ، به خصوص قرون پنجم و ششم هجري که جزيره کيش مرکز تجارت خليج فارس و درياي عمان بوده آب آشاميدني جزيره کيش براي مصرف کشورهاي حاشيه خليج فارس از ارزش بسيار بالايي برخوردار بوده است. سقف مرجاني کاريز کيش به قطر هفت متر که زماني بستر دريا بوده، مملو از صدف ها و آبزياني است که هم اکنون به صورت فسيل در سقف مرجاني مجموعه فرهنگي سياحتي شهر زيرزميني کيش قابل مشاهده است.
آزمايشهاي انجام شده در دانشگاه مونيخ آلمان بر روي فسيلهايي كه از سقف مرجاني تونل به دست آمده نشان مي دهد اين سقف بين 53 تا 570 ميليون سال قدمت دارد و شناسنامه انواع مختلف آن در موزه شهر زير زميني کيش (کاريز) به نمايش گذاشته خواهد شد. اگر با دقت بيشتري به اين فسيلها نگاه كنيد لاك‌پشتي را مي‌بينيد كه از 570 ميليون سال قبل خود را براي امروز ما جاودانه كرده است.

شهر زير زميني کيش (کاريز) با توجه به ويژگيهاي منحصر بفرد آن از جمله مرجاني بودن جزيره، آب شيرين قنات، هواي خنک در زير زمين و سقف مرجاني مملو از فسيلهاي با قدمت بسيار بالا در فهرست مهمترين ابنيه جهاني قرار مي گيرد.

 

 كاريز كيش

كاریز كيش


 

 كاريز كيش

كاریز كيش 

كاريز كيش

كاریز كيش 

كاريز كيش

كاریز كيش


 

 كاريز كيش

كاریز كيش


  

 كاريز كيش:: برچسب‌ها: شهرزیرزمینی کاریز شهرکیش ,
:: بازدید از این مطلب : 113
|
امتیاز مطلب : 0
|
تعداد امتیازدهندگان : 0
|
مجموع امتیاز : 0
تاریخ انتشار : سه شنبه 21 آبان 1392 | نظرات ()
نوشته شده توسط : dellaram

بزرگترین باغ گل جهان در دبی

 هفته جاری روز دوشنبه در دبی بزرگترین باغ گلها در جهان با عنوان "Dubai Miracle Garden"  افتتاح شده است. مساحت باغ بیش از 70 هزار متر مربع است.


در این باغ بیش از چهل و پنج میلیون از گونه های مختلف گل وجود دارد و برای اولین بار بسیاری از آنان به خلیج فارس آورده شد.

مسئولان باغ Dubai Miracle Garden نیز امیدوار هستند  به خاطر هرم گلها با ارتفاع 10 متر و دیوار گلها در اطراف باغ بتواند  شهرت جهانی پیدا کند

 

 

 

باغ گل دبی

 

باغ گل دبی

 

باغ گل دبی

 

باغ گل دبی

 

باغ گل دبی:: برچسب‌ها: بزرگترین باغ گل جهان در دبی ,
:: بازدید از این مطلب : 104
|
امتیاز مطلب : 0
|
تعداد امتیازدهندگان : 0
|
مجموع امتیاز : 0
تاریخ انتشار : سه شنبه 21 آبان 1392 | نظرات ()
نوشته شده توسط : dellaram

قایق سواری در جزیره پوکت تایلند

قایق سواری در جزیره پوکت تایلند

 

در جزیره پوکت قایق سواری در تنداب و رود خانه خروشان از معروف ترین و محبوب ترین تفریحات و سرگرمی هایی می باشد که در این جزیره وجود دارد.گردشگران و مسافران تور تایلند زمانی که بوسیله قایق بادی مسیری به طول چهار کیلومتر را از وسط جنگل طی کنند،  پر ماجراترین و پر هیجان ترین زمان را برای خود میتوانند داشته باشند . مناسبترین فصل برای این کار در فصل باران ماه از ژوئن تا نوامبر است. 

 

بازار شناور روی آب بانکوک تایلند : 

بازار شناور بانکوک ( Bangkok Floating Market ) در 80 کیلومتری غرب بانکوک قرار دارد. هر روزه از صبح زود تا ظهر، فروشندگان محصولات خود را در قایق های شناور بر روی آب به مسافران تور تایلند عرضه می کنند.
 

دنیای سافاری یا دنیای وحش بانکوک تایلند :

سافاری ورد ( Safari World ) از دو قسمت تشکیل شده است: یک قسمت که به پارک سافاری مشهور است شامل حیواناتی چون شیر، ببر، خرس، زرافه، گورخر، آهو و پاندای سفید است که باید با ماشین از میان این حیوانات گذشت و آنها را مشاهده نمود. طول این قسمت 8 کیلومتر است و ديدن آن برایمسافران تور تایلنددر حدود 45 دقیقه زمان می برد. 
قسمت دوم که به پارک آبی مشهور است شامل گونه های مختلفی از حیوانات دریایی است و در آن نمایش هایی از حیوانات آموزش دیده همچون دلفین ها اجرا می گردد. این قسمت از پارک را می توان پیاده پیمود و از زیستگاه پرندگان نیز دیدن کرد. 
جذابیت های دیگری هم برای يازديد مسافران تور تایلند  نظیرشوی بوکس اوران گوتان ها، شوی تغذیه شیرهای آبی، شوی کابوی به همراه رستوران ها و مراکزخرید در سافاری ورد وجود دارند.
 
مزرعه کروکودیل ها و پارک سنگ های چند میلیون ساله پاتایا تایلند

مزرعه کروکودیل ها و پارک سنگ های چند میلیون ساله  درنزدیکی و  9 کیلومتری شهر پاتایا واقع شده است و در آن گیاهان زیبا، صخره های عظیم الجثه و درختان با قدمت چند میلیون و چند 100 سال وجود دارند. مزرعه کروکودیل ها در محدوه ای از این پارک وجود دارد که بیشتر از هزار کروکودیل در این پارک وجود دارد. حیوانات دیگری هم مانند:  گربه ماهی های غول پیکر، فیل ها، گونه هایی از اسب ها , مارماهی هایی از آمازون،  و خرس های کمیاب، ببر، شیر، شتر و آهو در این پارک وجود دارند. نمایشی هیجان انگیز و جذاب از کروکودیل ها هم برای بازديد مسافران تور تایلند  در پارک اجرا می شود.:: برچسب‌ها: ديدنيهاي تایلند ,
:: بازدید از این مطلب : 117
|
امتیاز مطلب : 0
|
تعداد امتیازدهندگان : 0
|
مجموع امتیاز : 0
تاریخ انتشار : سه شنبه 21 آبان 1392 | نظرات ()
نوشته شده توسط : dellaram

هتل لیگند کوالالامپورمالزی

هتل لیگند کوالالامپورمالزی دارای امکانات رفاهی از قبیل : جکوزی , استخر روباز , سونا می باشد و مسافران می توانند از این امکانات به صورت رایگان استفاده کنند.زوج های جوان می توانند از سوئیت های مخصوص به تازه عروس استفاده کرده و خاطره ی به یاد ماندنی را در خاطره ی خود به ثبت برسانند. ورزش دوستان نیز می توانند از امکانات وزشی این هتل استفاده کنند از این امکانات می تو ان به مرکز بدنسازی اشاره کرد. مسولان پذیرش به صورت 24 ساعته پذیرش مسافران را انجام می دهند.

تور لحظه آخری مالزی:: برچسب‌ها: هتل لیگند کوالالامپورمالزی ,
:: بازدید از این مطلب : 122
|
امتیاز مطلب : 0
|
تعداد امتیازدهندگان : 0
|
مجموع امتیاز : 0
تاریخ انتشار : سه شنبه 21 آبان 1392 | نظرات ()
نوشته شده توسط : dellaram

 هتل کران پلازا موتیارا کوالالامپور مالزی :

 

هتل کران پلازا موتیارا کوالالامپور مالزی

هتل پنج ستاره ی کرون پلازا موتیارا در منطقه ی تجاری قرار گرفته است و تا پارک معروف سوریا مالزی و  برجهای دوقلوی پتروناس مالزی پنج دقیقه فاصله دارد.اتاقهای هتل بزرگ و راحت بوده و دارای حمام مدرن،تلویزیون و سایر امکانات دیگر می باشد.هتل دارای پنج رستوران و تریا ،زمینهای ورزشی اسکواش و تنیس،باشگاه بدنسازی،مرکز آب گرم،سالن زیبایی،مرکز اداری است رستوران موجود در هتل انواع غذاهای تایلندی،هندی و بین المللی را سرو میکند هتل تا ایستگاه مترو یک دقیقه فاصله دارد.:: برچسب‌ها: هتل کران پلازا موتیارا کوالالامپور مالزی ,
:: بازدید از این مطلب : 108
|
امتیاز مطلب : 0
|
تعداد امتیازدهندگان : 0
|
مجموع امتیاز : 0
تاریخ انتشار : سه شنبه 21 آبان 1392 | نظرات ()
نوشته شده توسط : dellaram

جاذبه‌های گردشگری کیش :

جزیره زیبای  کیش به واسطه  ساختار  گردشگری خود، در طول  سال های گذشته  مورد توجه قرار گرفته است. علاوه بر آثار تاریخی که مورد توجه مسافران تور کیش  است، پارک‌های ساحلی و تفریحی همانند  پارک هنر ، پارك مرجان كيش ، ساحل مرجانی، سواحل ماسه‌ای-مرجانی، باغ وحش، آکواریوم کیش ، باغ پرندگان کیش ، پارک دلفین های کیش ، کشتی‌های تفریحی و همچنین کشتی یونانی  از دیگر دیدنی‌های کیش می‌باشند.  پلاژهای بانوان و آقایان، امکانات اسب سواری ، پیست کم نظیر  دوچرخه‌سواری، کارتینگ کیش، باگی، غواصی در کیش ، سافاری کیش ، جت‌اسکی در کیش و اسکی روی آب نیز از سایر امکانات گردشگری جزیره کیش است که مسافران تور کیش میتوانند از آنها بهره ببرند .  از دیگر جاذبه‌های گردشگری برای مسافران تور کیش  می‌توان به نبود هرگونه چراغ قرمز راهنمایی و رانندگی در خیابانها و جاده‌های کیش  و همچنین وجود بزرگترین پرچم ایران در این جزیره اشاره نمود .

 جزیره کیش دارای بیش از هشت هزار  تخت اقامتی برای اقامت هر چه بهتر مسافران تور کیش است که بیشترین تراکم امکانات اقامتی در ایران میباشد و مسافران تور کیش میتوانند از هتلهای مدرن این جزیره استفاده کنند . جزیره کیش همه ساله  میزبان بالغ بر 1 میلیون نفر مسافر  داخلی و خارجی است. عدم نیاز به گرفتن ویزای ورود برای کلیه اتباع خارجی، یکی از تسهیلات  ورود گردشگران خارجی غلاوه بر این موقعیت منطقه آزاد اقتصادی این جزیره سبب گردیده  تا بازار های  کیش به یکی از جاذبه‌های گردشگری برای مسافران تور کیش مبدل شود .:: برچسب‌ها: جاذبه‌های گردشگری کیش ,
:: بازدید از این مطلب : 113
|
امتیاز مطلب : 0
|
تعداد امتیازدهندگان : 0
|
مجموع امتیاز : 0
تاریخ انتشار : یک شنبه 12 آبان 1392 | نظرات ()
نوشته شده توسط : dellaram

معرفی کشور چین

تور چين  ، پكن ، هتل كراون پلازا

کشور چین با 103 میلیلارد نفر پرجمعیت ترین کشور جهان است و همچنین از نظر وسعت خاکی جزئ 3 یا 4 کشور جهان است. این کشور به نام جمهوری خلق چین شناخنه می شود و پایتخت آن پکن است.

کشور چین بیست و دو استان دارد و پنج منطقه که مهمترین این مناطق چهار منطقه با نام های :پکن، تیانجین، شانگهای و چونگ‌کینگ است و دو منطقه ی اداری نیز در این کشور با نام های  هنگ کنگ و ماکائو وجود دارد.

 

اختلاف ساعت ایران و چین

اختلاف ساعت ایران و چین  حدود 4 سات 30 دقیقه می باشد.

 

فرهنگ چینی

کشور چین تنوع زیادی از پوشش , آداب و رسوم های خاص در بین شهرها و استان‌های مختلف را دارا می باشد. کشور چین  فرهنگی کهن‌ را بین کشور های مختلف جهان را دارد. که شامل ادبیات, موسیقی, هنرهای تجسمی, هنرهای رزمی, هنر آشپزی و ... می‌باشد. 

 

بازارهای خرید چین

 شهر لی جیانگ

خرید در پکن چین به گونه ای اجتناب ناپذیر جذاب و جالب است. به طور کل نقاط خرید در پکن به 2 دسته تقسیم میشوند: بازارهای خرید و فروشگاههای خرید.

بازارهای خرید:

بازارهای خرید چین  در تمامی فصل های  سال شلوغ و مملو از مسافرانی است که برای خریدهای مطلوب و با کیفیتی متوسط و قیمتی مناسب به آنجا مراجعه می کنند. برخی از فروشندگان به دلیل برخورد زیادی که با گردشگران کشورهای مختلف داشته اند، قادر هستند تا با جملاتی ابتدایی به زبان شما با شما احوالپرسی نمایند. همچنین بعضی از این فروشندها تا حدی ملیت مشتریان را از روی چهره افراد تشخیص میدهند که دور از انتظار نیست که به هنگام عبور از مقابل غرفه آنان به زبان مادری شما ، شما را تشویق به خرید نمایند. بازارهای خرید در پکن به معنای  تخفیف و تخفیف است. تخفیف گرفتن در این بازارها به یک قانون تبدیل شده و خرید از آنان بدون درخواست تخفیف دور از انتظار است. اولین قیمتهای که توسط فروشنده ها در بازارهای خرید چین اعلام می شود میتواند حتی تا سه برابر بالاتر از قیمت واقعی کالاها باشد. شما می توانید قیمت مناسب و مورد نظر خودتان را پیشنهاد دهید و در تخفیف گرفتن در کالاها شرکت کنید! در نهایت می توانید با مجاب کردن فروشنده ها کالای خودتان را تا یک سوم قیمت اولیه و حتی گاهی کمتر خریداری کنید. خرید کردن در این بازارها علاوه بر اینکه به صرفه است، نوعی سرگرمی و در عین حال رو در روئی شاد و دوستانه با فروشنده های  چینی و در نهایت ایجاد 1 روز متفاوت و شاد است.

نکته ی خوب دیگری از بازارهای چین  این است که در تمامی بازارها 1 طبقه از بازار و عموما آخرین طبقه ی آن را به رستورانهای سلف سرویس اختصاص می دهند.  قیمت خوراک در این مراکز بسیار مناسب است. شما میتوانید از هر غرفه یک خوراک مورد علاقه  را دریافت کنید و بر روی میز خودتان رنگین کمانی اشتها برانگیز از خوراک مختلف درست کنید.:: برچسب‌ها: چین ,
:: بازدید از این مطلب : 121
|
امتیاز مطلب : 0
|
تعداد امتیازدهندگان : 0
|
مجموع امتیاز : 0
تاریخ انتشار : یک شنبه 12 آبان 1392 | نظرات ()
نوشته شده توسط : dellaram

مسجد سلطان احمد (مسجد آبی)

سلطان احمد همیشه  دوست داشت مسجدی بنا کند که با مسجد "ایاصوفیه" رقابت داشته باشد وتقریباً همه میگویند که او در این کار موفق شده است اين مسجد همواره مورد توجه مسافران تور استانبول بوده . این مسجد یکی دیگر از دیدنی های توریستی شهر استانبول میباشد. اگر مایلید که از این مکان مذهبی دیدن کنید، بخاطر داشته باشید که لباس پوشیده بپوشید. خانم ها حتما روسری بر سرشان کنند که در این محل رسوم است. مسجد آبی در محله سلطان احمد بنا شده است. این مسجد در همه روزها از ساعت 9 تا 17برای بازدید گردشگران باز است که ورودی این بنای تاریخی نیز رایگان میباشد، ولی در ساعات اقامه نماز به خصوص جمعه ها،اجازه بازدید به مسافرین تور استانبول و بازديد كنندگان  داده نمیشود.

 مسجد سلطان احمد استانبول

 


:: برچسب‌ها: مسجد سلطان احمد (مسجد آبی) ,
:: بازدید از این مطلب : 116
|
امتیاز مطلب : 0
|
تعداد امتیازدهندگان : 0
|
مجموع امتیاز : 0
تاریخ انتشار : یک شنبه 12 آبان 1392 | نظرات ()
نوشته شده توسط : dellaram

مسجد بایزید استانبول

یکی از مسجدهای تاریخی شهر استانبول است که به فرمان بایزید دوم سلطان و خلیفه امپراتوری عثمانی بنا گردید. ساخت این مسجد از سال ۱۵۰۱ - ۱۵۰۶ میلادی بود. همچنین نام معمار این مسجد یعقوب شاه بود. طاق‌های بالای مسجد توسط ستون‌های سنگی نگه داشته شده‌اند و گنبد روی ستون‌های سنگی بنا شده.  اين مسجد يكي از آثار تاريخي براي بازديد مسافران  تور استانبول ميباشد . در اطراف سقف گنبد مسجد بایزید نیز شبیه مسجد ایاصوفیه نام‌های الله، محمد ابوبکر، عمر، عثمان، علی، حسن و حسین به خط ترکی عثمانی نوشته شده. در کنار این مسجد مدرسه، حمام، کتابخانه و بناهای دیگر نیز ساخته است. مقبره بایزید دوم در باغ پشت این مسجد است.

 

پل گالاتا در استانبول

 


پل دو طبقه‌ی گالاتا، این پل بخش قدیمی شهر استانبول و بخش جدید گالاتاسرای را به هم متصل میکند و همواره مورد اقبال مسافران تور استانبول واقع ميشود  . این پل در سال ۱۹۲۲ با طرحی از فریتس لئون‌هارت (Fritz Leonhardt) یکی از مشهورترین مهندسان پل‌سازی در جهان، ساخته شد.

 

پل گالاتا در ترکیه

 


:: برچسب‌ها: دیدنیهای استانبول ,
:: بازدید از این مطلب : 106
|
امتیاز مطلب : 0
|
تعداد امتیازدهندگان : 0
|
مجموع امتیاز : 0
تاریخ انتشار : یک شنبه 12 آبان 1392 | نظرات ()
نوشته شده توسط : dellaram

کلیسای چورا استانبول

 کلیسا چورا که اوایل به منظور کلیسای بیزانسی بنا شده بود بعدها به مسجد تبدیل شد و امروزه به يك  موزه براي بازديد مسافران تور استانبول تبديل شده . موزائیک ها و کاشی های زیبای این کلیسا، نمونه باقیمانده از هنر بیزانسی در دنیا است. بخش هایی از این کیلیسا در سال 400 بنا شده است، ولی ساختمانی که ما امروزه می بینیم حدودا در سال 1500 بنا شده . این کلیسا تقریباً در سه مایلی شمال غربی سلطان احمد واقع شده .  ورودی این موزه برای بازدید 6 دلار آمریکا میباشد.

 

جزایر دریای مرمر در آبهای استانبول

 در بخش آسیایی و اروپایی استانبول و در بخش خط های ساحلی دریای مرمر از هرطرف که به دریا نگاه  میکنید جزیره های زیبای  دیده میشود این 4 جزیره به نامهای "کئنالی آدا ، بوئرگازآدا، حئیبلی آدا ، و بئیوک آدا " زیبا ترین منظره های طبییعی دنیا را دارد و بسيار مورد توجه مسافران تور استانبول ميباشد .  از جذابیتهای دیگر این جزیره ها این است که دراین جزیرهها اتومبیل وجود ندارد و همه ساکنان این جزیره از درشکه برای رفت وآمداستفاده میکنند که این مسئله برای مسافران تور استانبول  هم صادق میباشد . هر سال هزاران مسافر تور استانبول به این جزایر سفر میکنند .

 

کاخ چراغان استانبول

 تنگه خلیج یکی از زیبا ترین  مکانها برای ساخت کاخ  برای سلطانها و پادشاهان بود . با گذشت زمان بسیاری از آنها از تخریب شد و از بین رفت . چراغان نیز که یکی از کاخ های بزرگ است در سال 1910 سوخته شده  که در سال 1871 بجای قصر چوبی قدیمی به دستور سلطان عبدالعزیز و توسط معمار سرکیس بالیان بنا شد. مدت ساخت این کاخ 4سال بود که هزینهای آن برابر با 4میلیون طلا بوده . سقف و بخش میانی این کاخ از جنس چوب و دیوارهای آن از سنگ مرمر پوشیده شده . ستونهای این کاخ که نمونه بسیار زیبایی از حجاری است كه توجه مسافران تور استانبول و بازديد كنندگان را به خود جلب مينمايد  ، تکمیل کننده خوبی برای فرشهای گرانبهای کاخ بوده . اتاقها با قالیهای نفیس پوشیده شده و مبلمان از آب طلا و صدف است . کاخ چراغان هم مانند سایر قصرهای تنگه میزبان جلسات بسیاری بوده است . این کاخ زیبا از طریق  یک پل به کاخ یلدیز متصل بود . اطراف جاده با دیوارهای بلندی محاصره شده . این اثر که سالهای زیادی بصورت خرابه مانده بود با انجام تعمیراتی دوباره احیا گردید و با اضافه کردن بعضی تاسیسات امروزه به یک هتل 5 ستاره زیبا  براي اقامت مسافران  تور استانبول تبدیل شده است.:: برچسب‌ها: استانبول ,
:: بازدید از این مطلب : 119
|
امتیاز مطلب : 0
|
تعداد امتیازدهندگان : 0
|
مجموع امتیاز : 0
تاریخ انتشار : یک شنبه 12 آبان 1392 | نظرات ()
نوشته شده توسط : dellaram

هتل پیانو فورت استانبول     سه ستاره

 هتل پیانو فورت استانبول

هتل راحت و مدرن پیانو فورت استانبول در موقعیتی و بسیار مناسب و ایده آل در کنار زیبایی های شهر استانبول واقع شده است.میهمانان و مسافران می توانند از امکانات و خدمات مرکز سلامتی هتل استفاده کنند.اتاقها متناسب با سلیقه میهمانان طراحی و با اثاثیه زیبا چیدمان شده است عایق صوتی، سیستم تهویه مطبوع , تلویزیون LCD  از امکانات دیگر اتاقهاي هتل پیانو فورت استانبول می باشد. یک قنادی و یک تریا در هتل وجود دارد که در مدت روز انواع خوردنی ها و نوشیدنی ها را برای میهمانان خود و مسافران تور استانبول مهیا کرده است.  سفارش میهمانان به اتاقها پذیرفته می شوند.  زمان و ساعت سرو صبحانه از هفت صبح الی دوازده ظهر می باشد. میهمانان و مسافران می توانند در باشگاه سلامتی هتل ادامه برنامه ورزشی خود را داشته باشند  و رفع خستگی کنند. امکانات  و خدمات مرکز سلامتی از قبیل مرکز آب گرم ، سونا و غیره بهره مند شوید و تجربه ای دلنشینی را از هتل داشته باشید. استفاده از اتاق بخار و حمام سنتی ترکی هم به میهمانان و مسافران تور استانبول توصیه می شود. هتل که در منطقه تاریخی فتیح قرار دارد و تا مسجد قدیمی و تاریخی سلطان احمد 3 km فاصله دارد. رستورانها و اغذیه فروشی ها و تریاها در محدوده هتل به آسانی در دسترس مسافران تور استانبول می باشند. در کوتاه ترین زمان با تاکسی میتوانید به نمایشگاهای هنری و سینماها دسترسی داشته باشید.

برچسب ها : هتل پیانو فورت استانبول,:: برچسب‌ها: هتل پیانو فورت استانبول سه ستاره ,
:: بازدید از این مطلب : 134
|
امتیاز مطلب : 0
|
تعداد امتیازدهندگان : 0
|
مجموع امتیاز : 0
تاریخ انتشار : یک شنبه 12 آبان 1392 | نظرات ()
نوشته شده توسط : dellaram

هتل لیبرتی استانبول  سه ستاره

هتل لیبرتی استانبول

 

هتل لیبرتی استانبول  فقط 10 دقیقه پیاده روی تا بازار بزرگ فاصله دارد و همراه با ایوانی با چشم اندازی به مرکز شهر استانبول و اینترنت برای میهمانان و مسافران تور استانبول   تدارک دیده است . هتل تا منطقه قدیمی و تاریخی سلطان احمد 2.5 km فاصله دارد . اتاقها به مینی بار و حمام شخصی و سیستم تهویه مطبوع برای استفاده مسافران تور استانبول  تجهیز شده است . سرویس اتاقها در طول شبانه روز و در طول یک هفته انجام می گیرد .  همچنین پذیرش هتل به صورت شبانه روزی می باشد . هتل صرافی برای خود دارد که می توانید مبادلات ارزی خود را در کمترین زمان انجام دهید. رستوران هتل آماده پذیرایی از میهمانان و مسافران با سرو انواع غذاهای لذیذ سنتی و ترکی و بین المللی می باشد .مسافرين  تور استانبول از هتل فقط با چند دقیقه پیاده روی می توانند به مسجد کبود و کاخ تاپکاپی برسند و از آنجا دیدن کنند . خشکشویی و اتوشویی هم در هتل وجود دارد که میتوانید در طول اقامتتان هم آراسته و مرتب باشید .:: برچسب‌ها: هتل لیبرتی استانبول ,
:: بازدید از این مطلب : 112
|
امتیاز مطلب : 0
|
تعداد امتیازدهندگان : 0
|
مجموع امتیاز : 0
تاریخ انتشار : یک شنبه 12 آبان 1392 | نظرات ()
نوشته شده توسط : dellaram

 

هتل آل سیزن استانبول  چهار ستاره

هتل آل سیزن استانبول

هتل آل سیزن استانبول   هتلی زیبا با طراحی مدرن و با دسترسی آسان برای مسافرين  تور استانبول به فرودگاه آتاتورک در موقعیتی فوق العاده ، بازار بزرگ،  میدان تقسیم، سلطان احمد و مساجد سلیمانیه و موزه کاخ تاپکاپی واقع شده است. امکانات بی نظیر هتل مانند رستوران دنج و زیبا,  اینترنت رایگان بی سیم، و خدمات اتومبیل کرایه  می باشد  . اتاقها دارای تهویه مطبوع  و ضد صدا می باشد . رستوران هتل بسیار زیبا طراحی شده است و غذاهای متنوع و لذیذ خود از مسافران تور استانبول  پذیرایی می کند. از امکانات ماساژ و سونا هتل برای استراحت و آرامش کم نظیری بهره بگیرید. هتل اتاقهای بازی کامپیوتری هم برای کودکان میهمانان تدارک دیده است که مسافران تور استانبول  هم از سفر خود لذت ببرند.:: برچسب‌ها: هتل آل سیزن استانبول چهار ستاره ,
:: بازدید از این مطلب : 107
|
امتیاز مطلب : 0
|
تعداد امتیازدهندگان : 0
|
مجموع امتیاز : 0
تاریخ انتشار : یک شنبه 12 آبان 1392 | نظرات ()
نوشته شده توسط : dellaram

 

کارتینگ کیش

كارتينگ  ورزش مفرح و هيجان انگيز و پايه ورزش اتومبيل رانى حرفه اى است . پيست كارتينگ كيش به طول 800 متر يكى از بزرگ ترين پيست هاى خاورميانه و نخستين پيست كارتينگ در ايران بوده و موتورهاى چهار چرخ ATV و ماشين هاى كنترل از راه دور هم در آن مجموعه وجود دارد.


آدرس : ميدان اميركبير ، خيابان انديشه ، روبروى هتل دريا

 

كارتينگ كيش

كارتينگ كيش


 

كارتينگ كيش

كارتينگ كيش


 

كارتينگ كيش

كارتينگ كيش


 

كارتينگ كيش

كارتينگ كيش


 

كارتينگ كيش

 

لينكهاي مرتبط : تور کیش پاییز 92 : تور کیش پاییز 92 |  تور کیش پاییز 92 : تور کیش پاییز 92 |  تور کیش پاییز 92 : تور کیش پاییز 92 |  تور کیش پاییز 92 : تور کیش پاییز 92 |  تور کیش پاییز 92 : تور کیش پاییز 92 ، تور کیش  | تور کیش آبان 92 : تور کیش آبان 92 | تور کیش آبان 92 : تور کیش آبان 92 | تور کیش آبان 92 : تور کیش آبان 92 |تور کیش آبان 92 : تور کیش آبان 92 | کیش آنلاین : کیش آنلاین | تور کیش از مشهد

كارتينگ  ورزش مفرح و هيجان انگيز و پايه ورزش اتومبيل رانى حرفه اى است . پيست كارتينگ كيش به طول 800 متر يكى از بزرگ ترين پيست هاى خاورميانه و نخستين پيست كارتينگ در ايران بوده و موتورهاى چهار چرخ ATV و ماشين هاى كنترل از راه دور هم در آن مجموعه وجود دارد.

آدرس : ميدان اميركبير ، خيابان انديشه ، روبروى هتل دريا:: برچسب‌ها: کارتینگ کیش ,
:: بازدید از این مطلب : 125
|
امتیاز مطلب : 0
|
تعداد امتیازدهندگان : 0
|
مجموع امتیاز : 0
تاریخ انتشار : یک شنبه 5 آبان 1392 | نظرات ()
نوشته شده توسط : dellaram

مجموعه پارس سافاری کیشمجموعه ورزشی، تفریحی و توریستی پارس سافاری کیش با هدف توسعه گردشگری طبيعی و ایجاد فضایی  شاد و سالم برای همه گروه های سنی به ويژه  جوانان و مسافران  جزیره زیبای کیش ايجاد شده . 

سافاری كيش نخستین  برگزارکننده تورهای سافاری صحرا در ایران است  و با تلاش مهندسین و صنعتگران  ایرانی مهندسی و بنا شده .سافاري(Safari) در لغت به معناي بازديد کردن  و سياحت اکتشافي در آفريقا ميباشد  و به برنامه تور گردشي گفته ميشود که در آن گردشگران   در تور توسط انواع خودروها و يا چهار پايان و با طي مسيري مشخص از مکانهاي ديدني و جذاب بازديد کرده و از آن لذت مي برند .

يکي از معروفترين انواع تور سافاري ، تور صحرا است که شرايط اقليمی و  مسير حرکت  آن  مكانهای بياباني و صحرائي ميباشد  . در اين تورها از خودروهاي دو ديفرانسيل و چهار محور نظير لندرور ، تويوتا لندکروز و... حتي شتر نيز بهره ميبرند . 
 

 

سافاری كيش

سافاری كيش


 

سافاری كيش

سافاری كيش


 

سافاری كيش

سافاری كيش


 

سافاری كيش

سافاری كيش


 

سافاری كيش

سافاری كيش

 

لينكهاي مرتبط : تور کیش پاییز 92 : تور کیش پاییز 92 |  تور کیش پاییز 92 : تور کیش پاییز 92 |  تور کیش پاییز 92 : تور کیش پاییز 92 |  تور کیش پاییز 92 : تور کیش پاییز 92 |  تور کیش پاییز 92 : تور کیش پاییز 92 ، تور کیش  | تور کیش آبان 92 : تور کیش آبان 92 | تور کیش آبان 92 : تور کیش آبان 92 | تور کیش آبان 92 : تور کیش آبان 92 |تور کیش آبان 92 : تور کیش آبان 92 | کیش آنلاین : کیش آنلاین | تور کیش از مشهد

 

يکي از معروفترين انواع تور سافاري ، تور صحرا است که شرايط اقليمی و  مسير حرکت  آن  مكانهای بياباني و صحرائي ميباشد  . در اين تورها از خودروهاي دو ديفرانسيل و چهار محور نظير لندرور ، تويوتا لندکروز و... حتي شتر نيز بهره ميبرند . 

شرايط اقليمي مورد نياز يک تور صحرا طبيعت گرم و خشک بياباني و نيمه بياباني است. جزیره زيباي کیش با توجه به دارا بودن شرایط آب و هوایی و موقعیت مناسب برای پذیرش گردشگران يكي از مكانهاي بالقوه براي تور سافاري است .:: برچسب‌ها: مجموعه پارس سافاری کیش ,
:: بازدید از این مطلب : 122
|
امتیاز مطلب : 0
|
تعداد امتیازدهندگان : 0
|
مجموع امتیاز : 0
تاریخ انتشار : یک شنبه 5 آبان 1392 | نظرات ()
نوشته شده توسط : dellaram

هتل مارینا پارک کیش

هتل مارینا پارک کیش

امكانات هتل : 

استخر سرپوشيده - سالن بدن سازی- سونا بخار - جکوزی - زمين استاندارد تنيس - اسپا و ماسا ژ تایلندی - سالن زیبایی بانوان - فروشگاه - کافی شاپ - کافی نت - سالن همایش - پارک تفریحی

آدرس:کیش نوار سیاحتی شرق-جنب برج های دو قلو

 

 

 

عکس ها و تصاویر هتل مارينا پارک کیش

 

عکس ها و تصاویر هتل مارينا پارک کیش 
عکس ها و تصاویر هتل مارينا پارک کیش . پذیرش هتل

عکس ها و تصاویر هتل مارينا پارک کیش 
عکس ها و تصاویر هتل مارينا پارک کیش . لابی هتل

عکس ها و تصاویر هتل مارينا پارک کیش 
عکس ها و تصاویر هتل مارينا پارک کیش . استخر هتل

عکس ها و تصاویر هتل مارينا پارک کیش 
عکس ها و تصاویر هتل مارينا پارک کیش . اتاق هتل

عکس ها و تصاویر هتل مارينا پارک کیش 
عکس ها و تصاویر هتل مارينا پارک کیش . اتاق هتل

 

 

لينكهاي مرتبط : تور کیش پاییز 92 : تور کیش پاییز 92 |  تور کیش پاییز 92 : تور کیش پاییز 92 |  تور کیش پاییز 92 : تور کیش پاییز 92 |  تور کیش پاییز 92 : تور کیش پاییز 92 |  تور کیش پاییز 92 : تور کیش پاییز 92 ، تور کیش  | تور کیش آبان 92 : تور کیش آبان 92 | تور کیش آبان 92 : تور کیش آبان 92 | تور کیش آبان 92 : تور کیش آبان 92 |تور کیش آبان 92 : تور کیش آبان 92 | کیش آنلاین : کیش آنلاین | تور کیش از مشهد 

 

امكانات هتل : 

استخر سرپوشيده - سالن بدن سازی- سونا بخار - جکوزی - زمين استاندارد تنيس - اسپا و ماسا ژ تایلندی - سالن زیبایی بانوان - فروشگاه - کافی شاپ - کافی نت - سالن همایش - پارک تفریحی

آدرس:کیش نوار سیاحتی شرق-جنب برج های دو قلو:: برچسب‌ها: هتل مارینا پارک کیش ,
:: بازدید از این مطلب : 114
|
امتیاز مطلب : 0
|
تعداد امتیازدهندگان : 0
|
مجموع امتیاز : 0
تاریخ انتشار : یک شنبه 5 آبان 1392 | نظرات ()
نوشته شده توسط : dellaram

 هتل داریوش کیش

امکانات هتل داریوش:

سالن کنفرانس - اتاق بيليارد- کافى شاپ لابى- روم سرويس 24 ساعته - لاندرى - مينى بار و صندوق امانات - امکان استفاده از کانالهاى ماهواره اى در داخل اتاقها - گشت سياحتى جزيره - گشت بازارها - کافي نت - سالن بدنسازي -صبحانه بوفه + ترانسفر

آدرس:کیش -میدان داریوش -هتل بزرگ داریوش

 

  

عکس ها و تصاویر هتل داريوش کیش

عکس ها و تصاویر هتل داريوش کیش 
عکس ها و تصاویر هتل داريوش کیش . راهرو هتل


عکس ها و تصاویر هتل داريوش کیش
عکس ها و تصاویر هتل داريوش کیش . رستوران هتل


عکس ها و تصاویر هتل داريوش کیش
عکس ها و تصاویر هتل داريوش کیش . فضای سبز هتل


عکس ها و تصاویر هتل داريوش کیش
عکس ها و تصاویر هتل داريوش کیش . اتاق هتل


عکس ها و تصاویر هتل داريوش کیش
عکس ها و تصاویر هتل داريوش کیش . نمای بیرونی هتل

 

لينكهاي مرتبط : تور کیش پاییز 92 : تور کیش پاییز 92 |  تور کیش پاییز 92 : تور کیش پاییز 92 |  تور کیش پاییز 92 : تور کیش پاییز 92 |  تور کیش پاییز 92 : تور کیش پاییز 92 |  تور کیش پاییز 92 : تور کیش پاییز 92 ، تور کیش  | تور کیش آبان 92 : تور کیش آبان 92 | تور کیش آبان 92 : تور کیش آبان 92 | تور کیش آبان 92 : تور کیش آبان 92 |تور کیش آبان 92 : تور کیش آبان 92 |

امکانات هتل داریوش:

سالن کنفرانس - اتاق بيليارد- کافى شاپ لابى- روم سرويس 24 ساعته - لاندرى - مينى بار و صندوق امانات - امکان استفاده از کانالهاى ماهواره اى در داخل اتاقها - گشت سياحتى جزيره - گشت بازارها - کافي نت - سالن بدنسازي -صبحانه بوفه + ترانسفر

آدرس:کیش -میدان داریوش -هتل بزرگ داریوش :: برچسب‌ها: هتل داریوش کیش ,
:: بازدید از این مطلب : 134
|
امتیاز مطلب : 0
|
تعداد امتیازدهندگان : 0
|
مجموع امتیاز : 0
تاریخ انتشار : یک شنبه 5 آبان 1392 | نظرات ()